Çizgi film izle çizgi film seyret çizgi film çocuk filmleri
Hoşgeldiniz
Giriş
REKLAM
oyunlar
REKLAM
taş kafa oyunları

Winx 1. Sezon 4. Bölüm izle

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

URL


Yayın Tarihi ekleyen Admin - Kategori: Winx
10,266 İzlenme

Açıklama

Winx 4. Bölümün başında Herman onun evrak baktı, ama hiçbir şey okumadım. Onun Fennimore insafına olmanın artan farkındalık daha da eksiksiz artmış ve Daha baskıcı, hala oturup ayı olamaz. Elleri sallamak ve terlemeye başladı Ben biryere karıncalandı. O aslında onun sağlık stres kötüleşen hissettim. Kaynaklı öfke Stres. Rahatsız mezar - Rapor hissi izledi koşul. Şimdiye kadar, bu hayatının en güzel günüydü. Dayanılmaz oldu Fennimore, ya Jeff, ya da bir başkası bunu mahvetmek gerekir. Onlar yağma gittiğini değil. Sadece puslu ayağa kalktı nasıl ne kavramı ve Herman hareket Birinci katta, ofis izdiham üzerinden yürüdü ve bir asansör aşağı aldı bodrum departmanı neon derinliklerinde baskı. Mikhail büyük fotokopi sıcak, yalnız, burada çalıştı kaynatılarak eğilimindedir. "Mikhail, Hey, ben hastayım" diye sızlanan titreşim üzerinden hollered fotokopisi. 'Çarpıntı. Ben boğulma değilim gibi Ve ben. 'Kahretsin,' Mikhail hastanın kitap onun masasına gitti, 'Ben bu bok anlayamıyorum. Balbatashuns, bunlar nelerdir? Herman hastanın kitap eğildi. İşte, ben yazacağım. 'Hayır' Mikhail ortaya koyarken Herman acı yavaş karalanmış. 'Ve mide bulandırıcı.' O Bu çok büyü başladı olduğunu. 'Şimdi Çişi? Ne olduğunu bilmiyorum - nawshush? Ne nawshush? 'Bakın, ben gitmek zorundayım,' Herman homurdandı. 'Acele et, ben burada kalamam. Ben hasta! 'O Fuggi, sonra yazın!' Mikhail masa ve hastaya kitap fırlattı uzaklıkta flounced. Ve İngilizce onun kötü bir kavrayışa sahip kronik sabırsızlık, Mikhail olmuştu Fennimore Bölümü ilk yardım görevlisi için kişisel bir seçimdir. Herman Bir kalem buldum ve onun tanı değiştirmeden önce bir an düşündü nefes ve alt sırt ağrısı kronik darlığı. O girdi Dikkatli sicil bilgileri, Mikhail bloklu el yazısı ve taklit olabilir yazım hataları. Ruhunun Mikhail, mercurial Rus dış politikası olarak, mumlu, geri geldi ışık ve istekli. 'Dostum, tamam mı?' 'Evet, evet, evet. Ben tamam, bakın ne yazdı? 'Hmm.' Mikhail başını salladı bir evcil ayı gibi uyumlu. O Herman verdi Girişinde, bir kör, bir kalem aldı ve Herman üyeliği imzaladı. 'Sen gidiyorsun Şimdi? 'Evet.' 'Sen gerçekten hastasın?' 'Gerçekten mi?' Winx 4. Bölümü izlerken iyi eğlenceler dileriz.

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

  • ilkim Ekleme Tarihi stella çok güzel ama bloom kendini bir şey zannediyor bu arada film güzel ama bloom olmasaydı daha güzel olucaktı birde ejderha ateşi güçlü değil parlak güneş daha güçlü salak bloom
  • winx Ekleme Tarihi http://www.cizgifilmi.gen.tr/profile.html?u=a rchetype teşekkürler o siteye
  • stella Ekleme Tarihi ÇOK GÜZEL Bİ FİLİM TELEVİZYONDAN BİLGİDAYARDAN İZLİYORUM HER BÖLİMÜNÜ TEKRAR TEKRAR :D
  • Semia Ekleme Tarihi BENCE ÇOK GÜZEL BİR ÇİZGİ FİLM BUNU TEKRAR TEKRAR İZLİYORUM BENCE SİZDE İZLEYİN AMA LÜTFEN İZLEYİN LÜTFEN MUTLAKA ÇÜNKÜ SÜPER BİR ÇİZGİ FİLM BUNU YANİ WİNKS İ BİLİYORUM.
  • ayla Ekleme Tarihi muhteşem
RSS
sinema