Çizgi film izle çizgi film seyret çizgi film çocuk filmleri
Hoşgeldiniz
Giriş
REKLAM
taş kafa oyunları

Çizgi Film Kahramanları


 • Kaptan Tsubasa Resimleri

  Kaptan Tsubasa çizgi filmlerinin aslı bir mangaya dayanır ve efsanevi çizgi filmler arasında yer alır. Yiochi Takashi tarafından yaratılan Kaptan Tsubasa mangası Popüler olmaya başladığında hemen animeye uyarlandı. Japon bir genç futbol takımının kaptanı olan Tsubasa Oozora'nın yaşamını konu almaktadır. Türkiye'e aynı zamanda Yumurcak TV ekranlarında halen Kaptan Tsubasa olarak yayınlanan çizgi film daha önce TV ekranlarında Küçük Golcü olarak yayınlanmış ve çocukların beğenisini kazanmıştır 1981 - 1988 arasında çıkan manga serisi Captain Tsubasa: Golden 23 olarak yayınlanmış ve zaman ilerledikçe ismi değişliğe uğrayarak Captain Tsubasa: Kaigai Gekito Hen in Calcio olarak yayına devam etmektedir.  Devamı.. »

 • Kayu Resimleri

  Bir çok küçük çocuğun severek izlediği çizgi filmlerin başında gelen ve en büyük etkisinin de eğitici çizgi filmler olmasından alan Kayu çizgi filmlerini sitemiz üzerinden ücretsiz olarak izleyebiliyorduunz. 

  Devamı.. »

 • Sünger Bob Resimleri

  Sünger Bob diğer adı ile Kare Şort uzun süredir yayınlanan ve bir çok çocuk ve yetişkinin sevgilisi olmuş bir çizgi filmdir. Sünger Bob çizgi filmleri arkadaşları ile yaşadığı çeşitli maceraları konu almaktadır.

  Devamı.. »

 • Pepee Resimleri

  Pepee çocuklar tarafından sevilerek izlenen çizgi filmler arasındadır. Bir çok çocuk Pepee'nin çizgi filmlerini severek izliyor. Sitemiz üzerinde yer alan Pepee çizgi filmleri içerisinden çekilen en güzel resimleri sizler için bir araya topladık. 

  Devamı.. »

RSS
sinema